Furora to zrównoważona i ekologiczna karma dla Twojego psa.

Starannie dobrane składniki, różnorodne, dopasowane pod względem potrzeb żywieniowych rodzaje w każdej z trzech dostępnych linii karmy Furora, to gwarancja odpowiedniego i zdrowego rozwoju Twojego psa.

Karma Furora jest produkowana z wysokiej jakości, ekologicznych produktów. Rygorystyczne normy, których przestrzega zakład produkcyjny znajdujący się w Wielkiej Brytanii, gwarantuje zdrowy i rzetelnie przygotowany posiłek dla Twojego psa. Zadbaliśmy, żebyś mógł poznać dokładny skład każdej z oferowanej przez nas karmy, w tym z jakich produktów został przygotowany i jakie składki dostarcza Twojemu pupilowi. W naszych zestawieniach dotyczących składu karmy, znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące jej zawartości.

Karma Furora to trzy linie produktowe, a w każdej z nich szeroki wachlarz karm, idealnie dopasowanych do indywidualnego zapotrzebowania różnych psów. Poza podziałem na psy dorosłe i szczeniaki, rasy duże, średnie czy małe, znajdziesz u nas szeroki wybór karm z różnymi rodzajami mięs, w tym:

·         Mięso z kaczki

·         Mięso z dziczyzny

·         Mięso z jagnięciny

·         Mięso wołowe

·         Mięso drobiowe

·         Mięso z indyka

·         Mięsa z ryb, w tym z pstrąga i łososia